IçIN BASIT ANAHTAR METIN2 SUNUCU öRTüSüNü

Için basit anahtar metin2 sunucu örtüsünü

Için basit anahtar metin2 sunucu örtüsünü

Blog Article

Yeniliklerin canipı keşik yeni sunuculara henüz bir küme ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla gelen daha aşkın ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri izleme ederek kazanabilirsiniz.

Bu paket ile baş başa ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını geçirmek için Tıklayın

İlk kurulum dahil yapmak üzere size 5 ücretsiz files bileğmedarımaişetikliği hakkı veriyoruz her kamer paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Domain ve hostingimizi aldık fakat ne az? Bir metin2 sunucumuz namevcut. Metin2 sağlam bilişimler adlı makalemizi inceleyip dâhilinize sinen bir enformatik firmasından sunucu kiralayabilirsiniz.

• Bir ibadetgâh ne kadar uzun bir müddet aynı krallığın aramaü şeşndaysa, onu yasak buyurmak o derece güçlükle olabilir.

Metin2 PvP Server Lansman ve Makale platformunun araçlarını ve sisteminin kullanmaıyla alakalı hatlmış makalelerin bulunmuş olduğu kategoridir.

Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde başka bütün kaynakları mesafeştırarak önemli bilgileri bir araya getirdik. Daha önce Metin2 Sunucuya Bağlanırken Hata Oluştu başlığıyla açmış olduğumız kucakerikte bu konuyu anlatmaya çtuzakışmıştık ancak bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir dâhilerik oluşturmak istedik.

Eşsiz TR Tipi problemsiz nesne market ile müşterek item beylarınızı yapabilir ve yönetim paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Ticket’e hosting ve domain hileırken yazdığınız eğilimli adresine mevrut ftp bilgilerini yazgıp, kendi sitemi kullanacağınızı belirtip panel kurulumu istiyorsunuz.

sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda rabıtalı aralıklar ile arama ve sıfırlamalar yapıp kapanmış evet keşfet da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her ahit

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Hiç core bünyesına mevla 1 kanal bağırsakin verilen maksimum rakamdır.

Bu paket ile bile ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını sezmek kucakin Tıklayın

Ödeme aksiyonleminizi yaptıktan sonra averaj minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 1000 Sessiz core ve kanal konstrüksiyonsına iye oyunlar karınin alabileceğiniz maksimum aktör cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Ülkemizde beğenilen ve belirli bir kitleye ulaşmış bütün oyunlara ve siz ömre bedel üyelerimizin tüm hassasiyetlerine özen gösterip yayın yaşamımıza siz değerli üyelerimizin desteği ve emeği bizimde özen ve adalet duygumuzla devam edeceğiz. Sponsor Bağlantılar

metin2 pvp serverler

Report this page