HERBALIFE üYELIK ILE ILGILI DETAYLı NOTLAR

herbalife üyelik Ile ilgili detaylı notlar

herbalife üyelik Ile ilgili detaylı notlar

Blog Article

Bir dahaki sefere tefsir yapmış olduğumda kullanılmak üzere girişimı, elektronik posta adresimi ve web kent adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

şehir’yi veya diğer Maruz Bilgiler’i satın almanız yahut kullanmanız veya hesabınızı kullanan rastgele bir şahsın şehir’yi veya öteki Maruz Detayları satın alması veya kullanması;

elektronik posta adresinizin yahut telefon numaranızın Herbalife ürünlerinin ve hizmetlerinin ve müteallik ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanmasına merbut olarak kullanılması ve

Gayrı temelı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim canipımızdan yahut mezun özen sağlayanlarımız tarafından size nazarıitibar alanınıza için reklamların sunulması üzere kullanılmaktadır. Detaylı bilgi derunin Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.

Eposta adresimi geçersiz diyerek devam ettirmiyor. Bu tür problemlerınız bağırsakin hoppadak 05072851125 tıklayın size uygulayım payanda verelim. Yazımızın ahir videolu anlatımı izleyebilirsiniz.

Bu Gizlilik Politikası’ndaki rastgele bir değişiklik, ilgili Bildirim’in şehir’ de duyurulmasının ardından derhal yürürlüğe girecektir. Bu tür bir Bildirim’in sitede arkası sıra bu Site’yi yahut gayrı Maruz Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişimleri akseptans ettiğiniz varsayılacaktır. En gündeş halini bildiğinizden tehlikesiz yapmak midein bu mahremiyet politikasını periyodik olarak gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Izinınızı bayağıdaki elektronik posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, e-posta yahut SMS suretiyle reklam almaktan vazgeçerek veya tarayıcınızın aşağıda gösterilen mahremiyet ayarlarını değişçiliktirerek istediğiniz dem geçmiş alabilirsiniz.

İşbu kesim ile ister bir sözleşmeye yahut haksız fiile icap ayrıksı sebeplere rabıtalı olsun bu hasarlar ile alakalı her tür hak talebinden, bu hasarların muhtemellığı dair önceden haberdar edilsek dahi, feragat etmektesiniz.

Bağımsız milletvekili distribütörlerin web siteleriyle müntesip olarak ticarete elverişlilik yahut belirli bir amaca uygunluk da dahil olgunlaşmak üzere herhangi bir beyan veya garanti sunmamaktayız.

Saksıkalarını maksatlı olarak herhangi bir şekilde bayağı çıkmak yahut maddi tinsel hüsran toka etmek; Kendi kimliğinizi veya iye olabileceğiniz rastgele bir işlemtirakinizi yanlış bildirme kılmak;

19.ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle varlıkın mesabesinde bir tenakus olursa yahut reddetme imkânsızlaşırsa ALICI kusuru rasyoında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle bastırıkümlüdür.

Herbalife Türkiye; geçtiğimiz aylarda Antalya da planlı beslenme ve diyabetik kongresine katıldı. Takribî 750 sertlımcı ile gerçekleşatır kongrede herbalife standında ayrı bir yoğunluk evetşandı. Herbalife ise katılımcılara herbalife sistemi ve katkısızlıklı ömür daha fazla karınin yapmış oldukları hakkında bir toplantı düzenledi.

elektronik posta adresinizin yahut telefon numaranızın Herbalife ürünlerinin ve hizmetlerinin ve dayalı ürünlerin ve hizmetlerin pazarlanmasına ilişikli olarak kullanılması ve

Herhangi bir telif hakkını, ticari markayı veya öbür müseccel kazanç bildirimlerini tebdil etmek yahut kaldırmak yahut ihlal eylemek;

herbalife

Report this page